6.5.2019

Táborsko doma s Ústím přišlo o všechny body

TÁBOR / ÚSTÍ NAD LABEM

Táborsko nepotvrdilo roli favorita, kterým bylo podle sázkových kanceláří a doma ztratilo důležité tři body, protože s Ústím nad Labem prohrálo 2:3.

Úvod zápasu patřil Ústí, ale Táborsko se oklepalo a začalo Ústeckým zatápět před jejich pokutovým územím. Domácí měli tři-čtyři střelecké pokusy, které skončili buď v rukavicích Tvrdoně či mimo jeho tři tyče. Ústí toho v prvním poločase také moc nepředvedlo a poločas skončil výsledkem 0:0.

V druhém poločase se diváci dočkali i branek. Tu úvodní vstřelil v 51. minutě Musiol kdy si po rohovém kopu našel míč a poslal ho za Tvrdoně – 1:0. Ústí reagovalo hned dvojitým střídáním a na hře to bylo znát. V 61. minutě se do té doby ojedinělé šance hostů gólově  prosazuje čerstvý hráč Procházka a bylo srovnáno – 1:1. To hosty nakoplo a v 63. minutě přidali druhou branku po nepřehledné situaci před Šimanem. Střelcem byl tentokrát Strada -1:2. Domácím se přestalo dařit a otěže utkání pomalu, ale jistě přebíralo Ústí nad Labem. V 78. minutě po rohovém kopu se prosadil tečovaným míčem opět Procházka a skóre navýšil již na 1:3. Domácí se snažili dostat k brance soupeře, ale bohužel marně. To změnila až v 93. minutě poslední akce Táborska ze které se střelecky prosadil opět Musiol – 2:3. Rozhodčí Zelinka však po rozehrávce ukončil zápas a tak tři body putovali do Ústí nad Labem.

FC MAS Táborsko - FK Ústí nad Labem 2:3 (0:0)

Branky: 51.Musiol, 90+3.Musiol – 63.Procházka, 66.Strada, 78.Procházka
Rozhodčí: Zelinka – Paták, Vodrážka
ŽK: 3. Pilík, 40. Kučera – 41. Bílek, 49. BraK, 62. Janso
Diváci: 680

FC MAS Táborsko: Šiman – Šandera, Březina, Navrátil (C)(46.Klusák), Hasil – Kučera, Valenta(72.Gebert) – Čermák, Pilík(78.Vandas), Pfeifer – Musiol

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Janso, Brak, Pimpara(C), Krátký(58.Procházka), Bílek – Miskovič(58.Richter), Prošek, Strada, Valenta – Matějka(85.Šup)

Autor / zdroj: fctaborsko.cz

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.