CESTOVÁNÍ / Náš tip

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
10.11.2018

Svatomartinská neděle zve na Kamenný most. Akce vyvrcholí krásným ohňostrojem

PÍSEK

Po Kamenném mostě v neděli 11. listopadu přicválá svatý Martin na bílém koni. Šermířská a divadelní společnost Rival přichystala pro tuto příležitost na motivy příběhu římského vojáka a pozdějšího světce nové představení.

Program začíná v 10 hodin dopoledne vystoupením kapely Beelee Beat z Deele. Potom bude jenom na vás, co si vyberete z nabízených lákadel. Loutková pohádka O hradu Veveří určitě zaujme ty nejmenší. Čekají nás taneční představení skupin T Dance a ZIP. Ve stáncích na mostě bude zase spousta hezkých věcí a dobrot. Dospěláci určitě rádi ochutnají letošní martinské víno z českých a moravských vinařství. Pohoda, dobrá nálada, setkávání s přáteli a hezký den je to, co bychom pro vás chtěli vytvořit, láká návštěvníky za pořadatelský spolek Lenka Krejčová.

Svatý Martin přijede v pravé poledne za zvuku fanfár trubačů z lesnických škol. Šermířská a divadelní společnost Rival přichystala pro tuto příležitost na motivy příběhu římského vojáka a pozdějšího světce nové představení. Zazpívat a zahrát potom přijde kapela Congrass.

Odpoledne bude v Divadle Pod čarou dětská diskotéka. Až se setmí, půjdou děti s lampiony přes Kamenný most, kde na ně bude čekat parádní ohňostroj. Zkrátka celý den bude stát za to, dodává Lenka Krejčová.

Autor / zdroj: Irena Malotová

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Městská knihovna roku 2019 je v Písku

Písecká knihovna vyhrála desátý ročník soutěže o nejlepší městskou knihovnu roku. Stala se absolutním vítězem i vítězem v kategorii měst od 20 001 do

Post

Streetballisté opanovali písecké Velké náměstí, vítězství patří týmu Robilad

Už tradiční streetballový turnaj KOČÍ ALGORIT STREETBALL CUP slavil úspěch vysokou účastí hráčů, tým BSC boys dorazil dokonce až z Polska. V sobotu 17

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA