Archiv článků - SPORT

Sport 19.10.2015

Čeští sudokáři slavili na 10. mistrovství světa úspěch

Chytré hlavy se setkaly v bulharské Sofii na 24. mistrovství světa v logice a na 10. mistrovství světa v luštění sudoku.

Sport 14.9.2015

Rugby World Cup: Největší sportovní událost roku se blíží!

V pátek 18. září startuje v Anglii napjatě očekávané Mistrovství světa v ragby, bez nadsázky největší sportovní událost letošního roku.

Fotbal 31.8.2015

Ve finále Kočí cupu Sparta oplatila Slavii loňskou porážku

Finálovým derby pražských "S" skončil osmý ročník fotbalového turnaje KOČÍ CUP pro nadějné talenty. Prestižní putovní pohár vybojovali hráči AC Sparta Praha, ve finále porazili Slavii 7:1.

Fotbal 27.8.2015

Dětský fotbalový KOČÍ CUP přivítá věhlasné kluby už poosmé

Mladé naděje ročníku narození 2007 renomovaných fotbalových klubů z České republiky i Slovenska se rozloučí s prázdninami na prestižním mezinárodním turnaji v kopané KOČÍ CUP.

Volejbal 23.7.2015

Zdeněk Šmejkal: Světová liga mi ukázala některé věci, které musíme zlepšit

Téměř tři týdny utekly od konce českého působení ve Světové lize volejbalistů. Kouč národního týmu Zdeněk Šmejkal tak měl dostatek času vyhodnotit si výkony svých svěřenců v prestižní soutěži.

Fotbal 19.7.2015

Pohár FAČR: Zápasy předkola otevřely novou sezonu

Domácí fotbalovou sezonou 2015/16 odstartovaly zápasy předkola Poháru FAČR.

Sport 17.7.2015

Start Grand prix Radobytce se blíží

V sobotu 25. července v 15:00 hodin se v Radobytcích již po 16. uskuteční závody kolců okolo rybníka Sázka.

Sport 2.7.2015

ČEZ Triatlon Tálín 2015 přivítá děti, dospělé i hendikepované

Až 200 účastníků očekávají v sobotu 4. července organizátoři na startu ČEZ Triatlonu Tálín 2015. Otevřený závod je určen dětem, dospělým i hendikepovaným sportovcům.

Motorsport 22.6.2015

Český reprezentant Michal Matějovský zvítězil i ve druhém závodě FIA ETTC na Slovakiaringu

Michal Matějovský zvítězil i ve druhém závodě seriálu ME cestovních vozů FIA ETTC na slovenském Slovakiaringu. V kategorii TC2 dojel za Matějovským na druhém místě Švýcar Peter Rikli a třetí jeho stájový kolega Daniel Conrad.

Basketbal 22.6.2015

He-Goats obhájili vítězství, za rok se turnaj Kočí Algorit streetball cup představí na náměstí

Kočí Algorit streetball cup 2015 je zdárně odehraný. Z patnácti týmů obhájil loňské vítězství He-Goats Tomáše Jirsy.

Sport 18.6.2015

České ragbistky neprošly na ME přes čtvrtfinále a na olympiádě si nezahrají

České ragbistky na mistrovství Evropy Divize A v litevském Kaunasu prohrály rozhodující čtvrtfinálové utkání se Švédskem a vypadávají tak z olympijské kvalifikace na hry v Riu 2016. Celkově skončily za hráčkami ze Švýcarska na sedmém místě.

Motorsport 16.6.2015

Začaly Hry VII. olympiády dětí a mládeže: pro Jihočeský kraj jsou výzvou

Téměř sto padesát kilometrů za sebou mají reprezentanti Jihočeského kraje, kteří v neděli dorazili na Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže do Plzně.

Basketbal 2.6.2015

Kočí Algorit streetball cup se blíží

Ojedinělý streetbalový svátek se uskuteční již podruhé. KOČÍ a.s. a ALGORIT CZECH, s. r. o. se s basketbalovým klubem Sršni Sokol Písek dohodli na pokračování turnaje KOČÍ ALGORIT STREETBALL CUP.

Sport 15.4.2015

Staňte se ambasadorem v projektu Mattoni Freerun

Milujete běhání a běháte pravidelně? Sdílejte svou vášeň a probuďte ji i u začínajících běžců. Staňte se ambasadorem v právě startujícím projektu Mattoni Freerun, do něhož se zapojila i úspěšná česká atletka Lída Formanová, a jeho tváří je běžecký nadšenec a sportovní moderátor Vojta Bernatský.

Motorsport 2.4.2015

Michal Matějovský startuje novou závodní sezónu

Vicemistr Evropy cestovních vozů FIA ETCC 2014 Michal Matějovský startuje novou závodní sezónu hned s několika novinkami.

Sport 28.3.2015

Juniorský maraton rozbíhá České Budějovice

V úterý 31. března se na prvním semifinálovém kole v Českých Budějovicích rozběhne již 19. ročník Juniorského maratonu. Na trati dlouhé 42 km se spolu utkají desetičlenné štafetové týmy středoškoláků z Jihočeského kraje.

Sport 23.3.2015

Rekordní zájem středoškoláků o Juniorský maraton

V dubnu se po celé České republice již podevatenácté rozběhnou semifinálová kola Juniorského maratonu.

Bývalá miss Lucie Křížková začala běhat a těší se na maraton

Miss České republiky z roku 2003 a oblíbená moderátorka Lucie Křížková (Váchová) oprášila svou sportovní minulost a začala běhat.

Sport 2.3.2015

Mistrovství Evropy v lední metané v Písku

Písek bude ve dnech 4. až 7. března 2015 dějištěm otevřeného Mistrovství Evropy v lední metané. Šampionát je pořádaný pod záštitou starostky města Písku a hejtmana Jihočeského kraje.

Sport 13.2.2015

Vrcholí soutěž Golfista roku 2014

Soutěž Golfista roku 2014 se pomalu blíží ke svému závěru. Už pouze do středy 18. února do 12:00 mohou příznivci golfu i široká veřejnost podpořit svými hlasy nominované hráče.