AKTUÁLNĚ / Aktuálně

Popis: Internetové stránky města Tábor.
Internetové stránky města Tábor.
Autor / zdroj: taborcz.eu
26.11.2020

Město Tábor získalo cenu v celostátním kole soutěže Zlatý erb

Tábor

Internetové stránky města Tábor jsou nejlepší webovou prezentací jihočeských měst. A co víc, patří mezi tři nejlepší městské weby v celé České republice. Tak hovoří výsledky celostátního kola soutěže Zlatý erb 2020.

Jednou ze součástí programu konference ISSS online bylo předání ocenění v soutěži Zlatý erb 2020 o nejlepší webové stránky v kategoriích „nejlepší webová stránka obce“, „nejlepší webová stránka města“ a „nejlepší elektronická služba a projekt Smart city“. Slavnostní ceremoniál proběhl 24.  listopadu 2020.

„Věříme, že pro všechny oceněné bylo převzetí cen a pamětního listu z rukou předsedy Senátu Parlamentu ČR pana Miloše Vystrčila dostatečným oceněním jejich práce a impulsem k dalšímu rozvoji elektronické komunikace s občany. Město Tábor získalo v této soutěži ocenění opakovaně a patří mezi tři nejlepší městské weby v celé České republice právem. Ze srdce gratuluji,“ řekl náměstek hejtmana Jihočeského kraje Antonín Krák.

Soutěže se v letošním roce zúčastnily obce a města z celé ČR, ze všech 14 krajů. Celkově se zapojilo 403 webových stránek a projektů obcí a měst včetně elektronických služeb a turistických prezentací.

Kompletní výsledky celostátního kola jsou k dispozici na www.zlatyerb.cz .

Autor / zdroj: David Hocke

DALŠÍ ČLÁNKY

Na jihu Čech začalo očkování proti covidu-19. První vakcínu dostal emeritní primář infekčního oddělení českobudějovické nemocnice

Prvním očkovaným Jihočechem proti covidu-19 se stal na Silvestra emeritní primář infekčního oddělení českobudějovické nemocnice Václav Chmelík. Podle

Čtyřiadvacátá dokumentární Ji.hlava začíná za čtyři dny – a bude on-line

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti. Festival otevře

Zapečená cuketa

Jednoduché zapečené jídlo, které může být skvělou krémovou přílohou plnou chuti, aniž by bylo příliš tučné. Pro lehkou večeři podáváme se salátem.

DNES SE STALO

HISTORIE

17. ledna 1584

byl první den platnosti gregoriánského kalendáře v Čechách. Úterý 17. ledna následovalo po pondělí 6. ledna juliánského kalendáře.

HISTORIE

17. ledna 1921

vznikla Československá obec legionářská, která sdružovala bývalé příslušníky zahraničního odboje v tehdejším Československu.

KULTURA

17. ledna 1929

se v komiksu poprvé objevila postava Pepka námořníka.

POZVÁNKA OBRAZEM