AKTUÁLNĚ / Doprava

Začíná oprava místní komunikace Durychov
 
Autor / zdroj foto: Marcela Jandová

Turnov

Stavební úpravy místní komunikace Durychov se rozběhnou s koncem března, trvat by měly do konce května 2023.  Dojde k odvodnění a celkové rekonstrukci komunikace v délce 327 m. Ulice Durychov patří mezi nejprudší komunikace ve městě, je velmi úzká, omezení v průběhu přestavby se zásadně dotkne především místních obyvatel.

Uzavírka ulice je plánovaná od 27. března do 28. května, v pondělí 27. března dojde k předání staveniště, samotné práce začnou ve středu 29. března. Jedná se o úplnou uzavírku ulice, ale realizátor stavby se bude snažit v maximální míře umožnit vjezd do ulice v denní době, kdy nebudou probíhat práce, tzn. do 8 hodin ráno a po 16 hodině odpoledne. V částech, kde bude pracovat technika, stavbou nebude možné projet. Je tedy třeba počítat s tím, že ulice nebude průjezdná po celou dobu rekonstrukce. Ve fázi, kdy bude probíhat pokládka finálních povrchů, bude ulice přechodně zcela uzavřena.

Místní obyvatelé v ulici Durychov dostanou kompletní informace o harmonogramu rekonstrukce a plánovaných omezeních přímo do schránek ještě před zahájením stavby. V případě dalších dotazů kontaktujte:

Dodavatelem stavby je firma COLAS CZ, a. s., celková investice dosáhne více než 6,5 mil. Kč včetně DPH.

Autor / zdroj: Marcela Jandová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.