AKTUÁLNĚ / Krimi

Naboural a nadýchal okolo 2 promile
Brzdil, brzdil, ale nedobrzdil... 
Autor / zdroj foto: Policie ČR

Šternberk

Velmi draho přijde páteční nehoda  55letáho řidiče. Celková způsobená škoda byla předběžně vyčíslena jen na 50 000 korun, ale za nadýchané 2 promile mu jistě policisté sumu navýší a za volant se asi taky hned tak nedostane.

V pátek 12. srpna okolo půl čtvrté odpoledne vyjížděli policisté k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici č. I/46 ve směru na Šternberk, nedaleko odbočky na obec Štarnov.

Podle prvotních informací 55letý řidič osobního motorového vozidla Škoda Octavia zřejmě nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím osobním automobilem Škoda Fabia, do kterého zezadu najel. Řidič se mimo jiné podrobil odborné dechové zkoušce, při které nadýchal hodnoty okolo dvou promile. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob a celková způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 50 000 korun.

Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. V  případě prokázání viny a odsouzení hrozí muži trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Autor / zdroj: -cra-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.